Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zaślepka spryskiwacza reflektora - przekrzywiona

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zaślepka spryskiwacza reflektora - przekrzywiona

    Edisone89, jak Ty to robisz, że Ci tyle w trasie pali? :shock: część TDI mniej pali w mieście :shock:

  • #2
    Zaślepka spryskiwacza reflektora - przekrzywiona

    Mili koledzy, mam do Was pytanie. Od jakiegoś czasu w mojej OCT II zaślepka sprysku prawego reflektora jest przekrzywiona.
    Spryskiwacz działa, zaślepka przylega do zderzaka tak jak powinna ale nie wygląda to najlepiej. Jakiś pomysł w czym może być problem?
    Zaślepka jest założona właściwie, wygląda na to jakby sprysk był krzywo przykrecony albo może trzyma się na jedym mocowniu i lekko się przekrecił? Jakiś pomysł?
    Zaznaczam, że jest to dość popularne w OCT II - widziałem wiele egzemlarzy, gdzie zaślepka była przekrzywiona.

    Link do zdjęcia: Zdjęcie - 14.02.2014 | Fotosik.pl

    Z góry dziękuję za Wasze sugestie i pozdrawiam,

    Komentarz


    • #3
      hsw, te zaślepki mają to do siebi że lubią czasem ginąć
      albo z czyjąś pomocą albo samoistnie :wink:
      może nieco lodu/śniegu spowodowało przekrzywienie się?
      zaślepki są na wcisk- czasem warto sprawdzić mocowania
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Sprawdzone, zaślepka zamontowana na wyciągniętym siłowniku. Nie ma możliwości złego montażu. W dwóch miejscach zaślepka wklikuje się w sprysk.

        Komentarz


        • #5
          hsw, skoro to nie wina zaśleki to może spryskiwacz się nieco obrócił- sprawdź czy pryska tam gdzie trzeba
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            No więc właśnie tak będę musiał zrobić. Na jutro zaplanowałem zabawę w tym temacie.
            Myślałem,że jest to znany problem i naprawa wymaga zakupu jakiś elementów.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez hsw
              naprawa wymaga zakupu jakiś elementów
              a tego to ci nikt nie powie- może mocowanie się uszkodziło :wink:
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                W sobotę poświęciłem 2h w kanale, żeby powalczyć z przekrzywionym spryskiem.
                Po wyjęciu lampy i odkręceniu wszystkich osłon od spodu auta dostęp do sprysku jest
                fatalny. Witać mocowanie sprysku na dwie śruby, obie są na swoim miejscy. Dalsze
                prace będę prowadził po demontażu zderzaka, ale jak widzę, że jest nie ruszany to nie
                za bardzo mam chęć go zdzierać z auta, może jak zrobi się cieplej....

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X